Witaj! Dziękujemy Ci za zainteresowanie naszymi produktami. Obok znajduje się formularz, który jest kolejnym krokiem aby nasi specjaliści mogli zweryfikować Twoją firmę i podjąć z Tobą współpracę. Po wypełnieniu formularza oraz przeanalizowaniu go przez naszych ekspertów, niezwłocznie szybko skontaktujemy się z Tobą z wstępnie przygotowaną ofertą.

Kolejnym krokiem będzie założenie konta na naszej platformie Business 2 Business (B2B) dla Twojej firmy, na której otrzymasz specjalne rabaty i promocje na zakupy.

USTAWIENIA PRYWATNOŚCI ZGODNIE Z RODO DLA STRONY
www.planetofart.pl

Sprawdź jakich danych używamy

Chcesz sprawdzić, jakiego rodzaju dane używamy? Możesz wszystkie swoje dane pobrać wpisując swój adres e-mail i klikając na poniższy przycisk.

Informuję, że zapoznałem się z Polityką Prywatności o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na wysłanie mi informacji na temat moich danych osobowych przetwarzanych przez www.krprofil.pl

Usunięcie konta z naszej bazy

Nie chcesz już korzystać z naszych usług? Możesz całkowicie usunąć swoje konto wpisując swój adres e-mail i klikając w poniższy przycisk.

Informuję, że zapoznałem się z Polityką Prywatności o Ochronie Danych Osobowych. Wyrażam zgodę na wysłanie mi linku do całkowitego usunięcia moich danych osobowych z baz krprofil.pl

Zgłoś nadużycie danych

W tym miejscu możesz zgłosić nadużycie Twoich danych (skargę w sprawie naruszenia prywatności).

Informuję, że zapoznałem się z Polityką Prywatności o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zgłoszenia skargi w sprawie naruszenia mojej prywatności.

TOP