KR PROFIL

poznajmy się

Od momentu założenia działalności staramy się iść z duchem czasu i rozwijamy się we wszystkich możliwych kierunkach. Doskonalimy nasze produkty korzystając z najnowszych technologii oraz dostępnych narzędzi i maszyn. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani naszą ofertą i jakością naszych produktów.

Zakład produkcyjny mieści się na terenie naszej siedziby w Tokarni k/Kielc. Wszystkie produkty są wyrabiane na miejscu z dbałością o najmniejsze szczegóły. Niemalże wszystkie produkty z naszej oferty są produkowane właśnie tutaj na naszej hali przy użyciu najnowszych zdobyczy techniki. Jesteśmy bardzo otwarci na nowych kontrahentów z całej Polski. Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z firmami polskimi, jak i zagranicznymi wytwórcami podobnego sprzętu. Korzystamy również z rozliczania na zasadzie barteru z naszymi partnerami biznesowymi.

Posiadamy w swojej ofercie specjalne oferty dla instalatorów oraz podwykonawców. Jesteśmy zdania, że w Polsce powinny obowiązywać takie same standardy jak w Niemczech oraz innych krajach Europy. U naszych zachodnich sąsiadów wszelkie prace przy ocieplaniu oraz remontach ścian zewnętrznych wykorzystuje się każdy element wzmocnień, tak aby wykonana praca i jej efekt był długotrwały oraz niezawodny.

Staramy się jak najlepiej oraz najszybciej dostosowywać do wymagań naszych klientów oraz rynku.

Uaktualniamy nasz katalog produktów regularnie oraz powiększamy swój asortyment o nowości. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszej oferty i produktów, których wciąż przybywa. Wytwarzany przez nas towar jest na każdą kieszeń i na pewno znajdziecie Państwo interesujący was produkt w bardzo korzystnej cenie i w znakomitej jakości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz zakupów.

TOP